תעריפים
בכל דירה תוכלו לראות טווח מחירים שונה (מ- עד) שיעורי הדירות תלויים בעונה ובמספר הלילות שהלקוח בוחר להזמין. לדוגמא אם אתם מחפשים את הדירה ביולי המחיר ללילה יהיה גבוה יותר מאשר בנובמבר. אנו מציעים 10-15% הנחה על שהות של 7 לילות ומעלה.
בכל דירה המחיר הוא ללילה עבור הלינה ולא לאדם!
נשאראנו דורשים שהות של לפחות 5 לילות.
ספראם תרצה להזמין סוויטה, אנו מבקשים הפקדה של 25% לביצוע הזמנה. לא ניתן להחזיק דירות ללא הפקדה. היתרה אמורה להגיע בהגעה.

מדיניות ביטולהמקדמה של 25% ללא החזר כספי!אין החזרים כספיים עבור יציאות מוקדמות!
אמצעי תשלוםניתן לבצע תשלומים באמצעות העברה בנקאית כמו Money Gram, Western Union או באמצעות Paypal.
בדוק - בדוקלהבטיח שכל הדירות מנוקות ומוכנות לכל האורחים שלנוהצ'ק-אין הוא אחרי 15:00צ'ק-אין הוא בשעה 10:00
אם אתה זקוק לצ'ק-אין מוקדם או לצאת מאוחר, אנא הודע לנו ונראה אם ​​אנו יכולים להכיל אותך. יתכן ויהיה חיוב של עד 50% מהתעריף הלילי. יש לבצע את כל הבירורים בשכירות תוך הודעה מוקדמת 24 שעות.
מפתחותכשירות לאורחים שלנו, אנו מסדרים פתיחת מפתח שתפגוש אתכם בסוויטה עם ההגעה. מקדם המפתח ילווה אתכם לסוויטה, יעזור לכם עם המזוודות ויענה על כל שאלה שיש לכם בנוגע לסוויטה. על מנת לתאם זאת, אנא ספק לנו את לוח ההגעה שלך. לבדיקות בדיקה מחוץ לשעה תקבלו הוראות להכנס לבד.
התנהגות דירההסוויטה שלכם היא דירת מגורים פרטית. זה נוגד אך ורק את המדיניות שלנו ואת המדיניות של בעלי הבניין לאורחים ליצור רעש מוגזם או לנהל כל עסק מקצועי שמייצר תנועה בולטת. אם אתה שוקל פעילות כזו אנא בדוק איתנו תחילה בכתב. יכולה להיות דרך מקובלת לעזור לך להשיג את המטרות שלך. עם זאת, על ידי התעלמות מחוקים אלה תתבקש לעזוב את הסוויטה - ללא החזר כספי. לא מותר לישון יותר אנשים בדירה ממספר המיטות המסופקות בכל דירה. כל הדירות שלנו ללא עישון וחיות מחמד.

 
X
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.